O firmie

ORGANEO - Twój świadomy, naturalny wybór

 

ORGANEO to miejsce, które powstało w 2010 roku z pasji do ekologii, miłości do dziecka i pragnienia otoczenia siebie odrobiną przyjemności.

Misją Patrycji, założycielki i twórczyni sklepu Organeo, było "pragnienie dzielenia się wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy dbają o siebie i o otaczający nas świat, którzy pamiętają, że piękno tkwi w otaczającej nas przyrodzie, a my jesteśmy częścią Natury. Rozwój nauki dał nam nieograniczone możliwości manipulowania otaczającą nas materią, ale tworzona przez nas chemia niekoniecznie jest naszym sprzymierzeńcem. Może jednak warto przystanąć w tym pędzie cywilizacyjnym i wrócić do natury i jej nieograniczonych darów."

W 2018 roku Organeo zyskało nowego właściciela - i niezmiennie kontynuuje misję oferowania swoim Klientom najwyższej jakości produktów naturalnych i organicznych, dobroczynnych dla piękna, zdrowia i środowiska, na najwyższym poziomie obsługi. 

Wszystkie produkty dostępne w sklepie ORGANEO są starannie wyselekcjonowane i spełniają najwyższe standardy jakości w zakresie kosmetyków naturalnych i organicznych, ekologicznych środków czystości i suplementów diety.

Nasi Klienci nie muszą czytać etykiet, by mieć pewność, że w ich ręce trafiają jedynie sprawdzone i godne zaufania produkty.

 

Zapraszamy do Organeo!

Anna Gembacka

Właścicielka sklepu wraz Zespołem Obsługi Klienta Organeo

pixelpixelpixelpixelpixelpixel