Odstąpienie od umowy - 30 dni na zwrot

ODSTĄPIENIE OD UMOWY - W ORGANEO MASZ 30 DNI NA ZWROT!

Zakupy w Organeo są bardzo bezpieczne - zamówione produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni! 

Zgodnie z polskim prawem Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego produktu bez podawania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. U nas to aż dwa razy dłużej! 

Jeśli zmienisz zdanie lub produkt nie spełnia Twoich oczekiwań po prostu odeślij go do nas, a my niezwłocznie zwrócimy Ci należność na wskazane przez Ciebie konto. Pokrywasz jedynie koszt odesłania towarów do nas. Napisz do nas maila na kontakt@organeo.pl i zgłoś chęć zwrotu podając przyczynę lub wypełnij poniższy formularz i wyślij go nas.

Adres do wysyłki zwracanych produktów:

Sklep internetowy Organeo.pl 
firma TheGees Anna Gembacka
ul. Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 311
03-984 Warszawa 

Pamiętaj jednak, że w przypadku kosmetyków po otwarciu opakowania, usunięciu wewnętrznej folii zabezpieczającej i przetestowaniu zakupionego produktu, nie ma możliwości zwrotu towaru.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi mamy obowiązek poinformować Cię o Twoim prawie do odstąpienia od umowy: 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny (w sklepie Organeo termin ten to 30 dni).
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy (w sklepie Organeo termin ten to 30 dni).

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (sklep Organeo prowadzony przez firmę TheGees Anna Gembacka, Mikołajczyka 21 lok. 130, 03-984 Warszawa) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną, kurierem lub pocztą elektroniczną poprzez wiadomość e-mail na adres kontakt@organeo.pl).

Mogą Państwo skorzystać z poniższego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe - ważna jest treść odstąpienia od umowy. 

 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

………………, ….………………….
Data, miejscowość

..................................................................                    
Imię i nazwisko

.......................................................................................................                
Adres zamieszkania

..................................................................                                    
e-mail

..................................................................                                    
telefon

TheGees
Mikołajczyka 21/130
03-984 Warszawa
kontakt@organeo.pl 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY   

Ja/My* niniejszym informuję/informujemy* o moim/naszym* odstąpieniu od:

  • umowy sprzedaży następujących rzeczy**
  • umowy dostawy następujących rzeczy**
  • umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy/o świadczenie następującej usługi***

 

Odstąpienie obejmuje następujące rzeczy:

1.             ….................................................................
2.             ….................................................................
3.             ….................................................................
4.             ….................................................................
5.             ….................................................................

 

Data zawarcia umowy/odbioru zamówienia* :  ...........................................   

podpis Konsumenta: …...................…………………………………… 

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia (w sklepie Organeo termin ten to 30 dni), w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni (w sklepie Organeo termin ten to 30 dni).

Prosimy pamiętać, że będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do nas.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy - w tzw. granicach zwykłego zarządu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel