Blog

Kamienie peelingujące Pierre de Plaisir - złuszczanie, oczyszczanie, masaż

Kamienie peelingujące Pierre de Plaisir - złuszczanie, oczyszczanie, masażPeeling to jeden z najważniejszych zabiegów w procesie pielęgnacji ciała. Oprócz kosmetyku, którego używamy do złuszczania naskórka, bardzo istotną rolę odgrywają również akcesoria, z których korzystamy.  Jakiś czas temu do Organeo dotarły kamienie peelingujące marki Pierre de Plaisir. Co odróżnia je od innych akcesoriów do peelingu?
Przeczytaj więcej

Maska oczyszczająco - nawilżająca Bio2You

Maska oczyszczająco - nawilżająca Bio2YouDziś testujemy maskę oczyszczająco-rozświetlającą Bio2You. Maska jest jednym z naszych sklepowych hitów sprzedażowych, więc przyjrzyjmy się jej bliżej.Ta ekskluzywna maseczka doskonale nawilża i oczyszcza skórę jednocześnie ją rozjaśniając, rozświetlając oraz wygładzając. Po zastosowaniu kosmetyku skóra ma stać się głęboko nawilżona oraz oczyszczona z martwych komórek naskórka.
Przeczytaj więcej

Alkohole w kosmetykach naturalnych

Alkohole w kosmetykach naturalnychWiele naszych Klientek w Organeo widząc w składzie kosmetyku alkohol od razu reaguje negatywnie. Czy Wy też wystrzegacie się alkoholu w kosmetykach sądząc, że każdy alkohol wysusza i szkodzi? Otóż, alkohol alkoholowi nierówny. 
Przeczytaj więcej

Gąbki Konjac w krainie Mitycznych Stworzeń

Gąbki Konjac w krainie Mitycznych StworzeńGąbki Konjac od dawna goszczą w asortymencie Organeo. Marka Konjac Company oferuje bardzo szeroką gamę produktów. Do wyboru mamy gąbki do twarzy i ciała wykonane z czystego konjacu z dodatkiem naturalnych glinek, węgla, rumianku czy zielonej herbaty. Teraz z ogromną przyjemnością przedstawiamy serię Mythical Creatures.
Przeczytaj więcej
    pixelpixelpixelpixelpixelpixel