{iossi} - DZIKA RÓŻA. Serum rozświetlające z geranium, cyprysem i witaminami C i E, 30 ml

  • Dzika Róża to esencjonalne rozświetlające serum do twarzy, które widocznie poprawia kondycję oraz koloryt skóry. Już po kilku dniach zauważysz, że Twoja skóra jest gładka, miękka w dotyku, odżywiona i rozświetlona.
  • {iossi} - DZIKA RÓŻA. Serum rozświetlające z geranium, cyprysem i witaminami C i E, 30 ml
  • {iossi} - DZIKA RÓŻA. Serum rozświetlające z geranium, cyprysem i witaminami C i E, 30 ml
  • {iossi} - DZIKA RÓŻA. Serum rozświetlające z geranium, cyprysem i witaminami C i E, 30 ml
  • {iossi} - DZIKA RÓŻA. Serum rozświetlające z geranium, cyprysem i witaminami C i E, 30 ml
Producent: {iossi}
Kod produktu: 5907222501436
106,99 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

{iossi} - DZIKA RÓŻA. Serum rozświetlające z geranium, cyprysem i witaminami C i E.

Serum rozjaśniające, wzbogacone o niezwykle stabilną formę witaminy C. W 98% naturalne i w 57,5% organiczne.

Dzika Róża to esencjonalne rozświetlające serum do twarzy, które widocznie poprawia kondycję oraz koloryt skóry. Już po kilku dniach zauważysz, że Twoja skóra jest gładka, miękka w dotyku, odżywiona i rozświetlona.

Nasze serum z witaminą C (Ascorbyl Tetraisopalmitate) ma bardzo wszechstronne działanie: przeciwstarzeniowe, rewitalizujące i rozjaśniające. Chroni również przed negatywnym wpływem promieni UV, więc jest polecana do stosowania także latem. Dzięki synergii z witaminą E wzmacnia stymulację syntezy kolagenu i ceramidów. Połączenie to wspiera także regenerację podrażnionej skóry.

Organiczny olej z dzikiej róży to remedium dla skóry suchej i spiętej. Lekki skwalan z trzciny cukrowej zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, zmiękcza ją, łagodzi i utrzymuje wysoki poziom nawilżenia. Dodatek olejku cyprysowego działa kojąco i relaksująco. Wyjątkowy zapach serum to zasługa olejku z geranium, który rozbudza zmysły przygotowując je na wyzwania nadchodzącego dnia.

Działanie: rozświetlające, wzmacniające, uelastyczniające skórę.

Dla każdego typu cery.

Stosowanie: raz dziennie wmasuj 2-3 krople olejku w wilgotną skórę twarzy. Stosuj samodzielnie lub razem z kremem.

Przeciwwskazania: ze względu na zawartość niektórych olejków eterycznych nie polecamy kobietom w pierwszym trymestrze ciąży.

Konsystencja: lekki olejek.

Zapach: kwiatowy z nutą róży geranium

Przechowywanie: aby cieszyć się dłuższą trwałością produktu, trzymaj go w temperaturze pokojowej.

Składniki: oleje z dzikiej róży, jojoba, ogórecznika, winogron, z zarodków pszenicy, skwalan, lekki skwalan z trzciny cukrowej, stabilna witamina C, naturalna witamina E, olej z rokitnika, ekstrakt z kocanki i nagietka, olej z geranium, cyprysa, palmarozy, drzewa sandałowego, szałwii, rumianku.

Składniki INCI: Rosa Canina Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Borago Officinalis Seed Oil*, Vitis Vinifera Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Avena Sativa Kernel Oil, Squalane, Hydrogenated Farnesene, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Tocopherol, Beta-Carotene,  Helichrysum Italicum Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Cymbopogon Martini Oil*, Santalum Spicata Wood Oil, Salvia Officinalis Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Citral**, Citronellol**, Farnesol**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

* organiczny

** naturalny składnik olejków eterycznych

Zapis INCI widoczny na stronie może delikatnie się zmieniać, zgodnie z aktualną dokumentacją, dostarczaną nam przez dostawców poszczególnych surowców. Najnowszy skład znajduje się zawsze na etykiecie kosmetyku.

Kosmetyki {iossi} produkowane są wyłącznie ze składników akceptowanych przez ECOCERT/COSMOS do stosowania w kosmetykach naturalnych i organicznych. Zawierają ekstrakty i oleje roślinne, dlatego u osób wrażliwych mogą wywoływać reakcję uczuleniową

Pojemność: 30 ml

Opakowanie: szklana butelka z pipetą.

 

 

 
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixelpixel